1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מאגר מידע
  6. /
  7. פס לדים

פס לדים

מהוא פס לדים?

פס לדים, סרט לדים או רצועת לדים זהו מעגל מודפס גמיש שאליו מחוברות נורות לד זעירות. ישנם 2 דגמי עיקריים: דגם SMD 2835 ודגם SMD 5050. בדגם 2835 הלדים פולטים רק צבע אחד (או אדום, או ירוק או כחול) ולרוב שלושתם מחוברים במחזוריות, דהיינו לד אדום, אחריו לד ירוק אחריו לד כחול והסדרה הזאת חוזרת חלילה. לעומת זאת בדגם 5050 כל לד מכיל את שלושת הלדים הבסיסיים (אדום, ירוק וכחול) וזה מעניק לו את היכולת ליצור למעשה מספר אינסופי של צבעים, כולל לבן.


שימושים

פס לדים הם ללא ספק הדרך הנוחה והיעילה ביותר להאיר את החדר, המטבח, הסלון והמרפסת. סרט לדים מותקן בדרך כלל מתחת לארון מטבח, לשיש, לשידה, לספה, למיטה למדרגות, למעקה. מאוד נפוץ גם להתקין את פס לדים בקרניז או מאחורי מראה או תמונה. אז לא פלא ששיטת תאורה זו מכונה ובצדק תאורה נסתרת. עקרון התאורה הנסתרת הוא להעניק תאורה אחידה בכל החלל. אבל מזמן נורות לדים אלו פרצו את תחום התאורה נטו. רצועת לדים עם המאפיינים הייחודיים שלה כגון החלפת צבעים, עמעם (dimmer), עמידות במים וסנכרון עם מוזיקה, נחשבת לדרך נהדרת זולה וקלה לשנות את פניו של כל חלל הבית. פס לדים מהווה פתרון תאורה מאוד יעיל ופופולרי גם במשרדים, מפעלים, חנויות, חלונות ראווה, בתי קפה, מועדוני לילה, אולמות אירועים, מלונות, מרכזי קניות (קניונים) ועוד. לדים אלו הם בגודל קומפקטי, גמישים מספיק כדי להתאים לחללים צרים, ואינם דורשים אנרגיה רבה כמו מקורות תאורה מסורתיים. יחס המרת האנרגיה המושקעת להפעלת פסי נורות לד הוא בערך 90 אחוזים אור ורק 10 אחוזים חום מה שהופך אותם לתאורה ירוקה וחסכונית במיוחד. הם גם לא פולטים גזים או כימיקלים מזיקים.


מה אורך חיים של פס לדים?

מחקרים הראו כי אורך חיים ממוצע של פס לדים יכול להגיע ללא פחות מ 50.000 שעות או במילים אחרות 6 שנים. לא רע בכלל. לא רק את זה: בתום התקופה הזאת מה שצפוי זו ירידה של 30 אחוזים בלבד בתפוקת האור. נתון מרשים המעיד על אמינות יוצאת דופן של המוצר.


האם ניתן לחתוך פס לדים?

סרט לדים עוצבו כדי לתת מקסימום גמישות בעת התקנה. פס לדים ניתן לכיפוף כמעט בכל זווית אפשרית וגם לחיתוך (במקומות המסומנים לכך). אפשר לחתוך את רצועת הלדים במספריים פשוטים ואת הקצוות מתחברות באמצעות מחברים מיוחדים.


פס לדים מחליף צבעים עם שלט ו בלוטוס. נורות לדים לחדר. פס לד מוגן מים לגינה

רצועת לדים זו תעניק לך תאורה בהתאמה אישית: עת לנוח ולהירגע, עת ללמוד או לעבוד ועת לשמוח ולחגוג, כל אחת עם גווני האור משלה לבחירתך החופשית מתוך 16 מיליון צבעים זמינים!

לחצו כאן לרכישה

מחפשים פס לדים?

צרו איתנו קשר עוד היום

מייל : support@tremizess.co.il

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

טואול - בניית אתרים