תקנון האתר


תקנון זה עושה שימוש בלשון זכר אבל מתייחס לכלל הלקוחות.מדיניות ביטולים והחזרת מוצרים

על פי תקנות הגנת הצרכן לשנת 2010 מאפשר חוק הגנת הצרכן במדינת ישראל ללקוח להחזיר ולבטל עסקה באופן חד צדדי תוך 14 ימים כל עוד המוצר לא היה בשימוש ומוחזר באריזתו המקורית כשהיא כמו חדש. לפני כל רכישה באתר אנו ממליצים לכם לקרוא היטב את חובתנו באתר ואת חובתכם כרוכשים באתר. חשוב מאוד לקרוא ולהבין באלו מקרים זכאי הרוכש להחזר כפסי.


 1.

במקרים בהם יבחר הלקוח להחזיר מוצר ולבטל עסקה יהיה חייב הלקוח להודיע על כך בהודעה כתובה שתישלח בדואר אלקטרוני תוך 14 יומי עסקים מיום הרכישה. הלקוח לא מחוייב לפרט את סיבת ההחזרה אך מחויב להחזיר את המוצר   ללא כל שימוש באריזתו המקורית מבלי שהיא נמעכה, נקרעה ו/או הושחתה בכל דרך שהיא ושלא נפתחה.

 2.
במקרים בהם בחר הלקוח לדרוש ביטול עסקה עקב פגם במוצר יתבקש הלקוח לשלוח אלינו סרט וידאו קצר (עד דקה) בו ניתן לראות את הפגם בבירור. אחרי שנבחן את הסרטון אנו נאשר באימייל שליחת המוצר למשרדינו. בעת קבלתו   אנו נבדוק את תפקודו ואם המוצר אכן יימצא פגום אנו מחוייבים לזכות את הלקוח בסכום הרכישה המלא.

 3.
במקרים בהם יבחר הלקוח לדרוש ביטול עסקה והחזרת מוצר שלא כתוצאה מפגם במוצר תוך 14 יומי עסקים הלקוח יתבקש לשלוח אלינו באימייל תמונות המוצר (6 תמונות על כל קופסה, אחת לכל צד של הקופסה) כדי שנוודא     שלמותו. הזיכוי יאושר רק לאחר בדיקת תנאי קבלתו במשרדנו. אם הזיכוי יאושר הלקוח יזוכה בסכום הרכישה הראשוני מינוס עלות ביטול עסקה בחברת האשראי בעלות של 2.6% או 4% במידה והלקוח שילם דרך חברת פייפל. אחריות והערות


 1.
אנו מציעים ללקוחותנו אחריות של שנתיים לפגמי ייצור.

 2.
אנו רשאים לבטל רכישה ספציפית באופן חד צדדי במידה ותחול טעות בתום לב בתיאור המוצר, בתנאי המכירה, ו/או במקרה של טעות בהזנת מחיר, זמני הספקה וכו'.

 3.
אנו רשאים לבטל רכישה ספציפית באופן חד צדדי במידה ונזהה שהתבצעה או מתבצעת פעילות בלתי חוקית שאינה תואמת לתנאי תקנון רכישה זה.

 4.
במידה והמוצר המוזמן אינו במלאי/אזל במלאי אנו נודיע ללקוח מה הצפי לקבלת המוצר במרכז הלוגיסטי שלנו ובמידה והצפי לא יהיה מקובל על הלקוח הוא יהיה רשאי לבקש ולקבל זיכוי במלוא סכום הרכישה.

 5.
הזמנה תטופל עד לפרק זמן של 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה.

 6.
בעקבות הפרשי עידכונים, המחירים המופיעים באתר "ZAP" עשויים להיות שונים מאלו המצויינים באתר, המחיר הקובע הינו המחיר המופיע באתרנו בלבד.

 7.
 ביצוע רכישה באתרנו מאשרת את הסכמתך לתנאי תקנון זה.

טואול - בניית אתרים