1. קטלוג
 2. /
 3. מבצעים
 4. /
 5. מבצעים

לדים לחדר מחליף צבעים עם שלט, בלוטוס. עמיד במים למרפסת

לדים לחדר מחליף צבעים עם שלט, בלוטוס. עמיד במים למרפסת
לדים לחדר מחליף צבעים עם שלט, בלוטוס. עמיד במים למרפסתתאורת לדים למדרגות לחדר למטבחפס לדים דקורטיביפס לדים מחליף צבעיםנורות לדיםשלט תת אדום 44 מקשים לפס לדיםפס לדים לחדר גיימינגפס לדים לחדר ולמסכיםסרט לדים לחדר משחקיםלדים לחדר משחקיםתאורת לד לחדר משחקיםצפיפות פס לדיםסרט לדים_התקנה פשוטהפס לדים ניתן לחתוך לאורך הרצוי


לדים לחדר מחליף צבעים עם שלט תת אדום (IR) או בלוטוס (Bluetooth). פס לדים מחליף צבעים לשימוש בבית, במרפסת או בעסק.

נותרו עוד 999
הוסף לסל

רכישה מאובטחת

מוצרים מקוריים

רכישה בראש שקט

משלוח חינם 


תיאור המוצר


פס לדים מחליף צבעים עם שלט תת אדום (IR) או בלוטוס (Bluetooth), לשימוש בבית, במרפסת או בעסק.


מה זה לדים?


טכנולוגיית דיודה פולטת אור (LED) הוצגה לראשונה באמצע שנות השישים. עם זאת, רק מאז שנות האלפיים הייתה טכנולוגיית LED זמינה בשוק הצרכנים הכללי.

מוצרי תאורת לד מייצרים אור ביעילות של 90% (90% אור, 10% חום). לעומת זאת שיעור יעילותן של נורות ליבון הוא בדיוק הפוך, 90% חום, 10% אור.

במוצרי LED זרם חשמלי עובר דרך מוליך למחצה (semiconductor) דבר שגורם לתנועת אלקטרונים אשר משחררת אנרגיה בצורת אור.

אורך החיים של מוצרי תאורת LED מוגדר באופן שונה מזה של מקורות אור אחרים, כגון תאורת ליבון או תאורה פלורסנט קומפקטית (CFL). לדים בדרך כלל אינם "נשרפים". במקום זאת, הם חווים ירידה בעוצמת האור (לומן), שבה בהירות הלד פוחתת לאט לאט עם הזמן. אורך חיים של LED נקבע על פי תחזית מתי תפוקת האור יורדת ב -30%. זאת אומרת שלמעשה נורות לד ימשיכו להפיק אור אפילו בסיום החיים היעילים שלהן.

יעילות של פס לדים באה לידי ביטוי לא רק בהשקעת רוב האנרגיה בהפקת אור אלא גם ביכולת התמקדות. פס לדים פולט אור בכיוון ספציפי, בניגוד לנורות ליבון ופלורסנט, הפולטות אור וחום לכל הכיוונים.


היתרונות של פס לדים


פס לדים הוא לא רק חסכוני, להלן יתרונותיו הבולטים:

קשה יותר לשבירה - להבדיל מנורות ליבון, פס לדים עשוי כעקרון מסרט גמיש מאוד ומפלסטיק, כך שהוא עמיד הרבה יותר. נורות ה- LED עצמן עשויות בעדשות אפוקסי, לא בזכוכית, והן עמידות הרבה יותר בפני שבירה. אם בטעות הפלתם נורת לד או פס לדים רוב הסיכויים שהם ישרדו את הנפילה וימשיכו לעבוד כרגיל.

אור לשנים - נורת ליבון מחזיקה בממוצע 1000 שעות שימוש רצוף, בערך 40 יום. לעומת זאת נורת לד, פס לדים, יחזיקו לפחות 40000 שעות שימוש רצוף שהן יותר מ 4.5 שנים.

בטיחות - פס לדים עובד במתח נמוך (12VDC) ואינו מתחמם יתר על המידה כי להבדיל מנורות ליבון אין בו סליל מתכתי שמפיק אור כאשר מתחמם לטמפרטורות של 2500 מעלות צלסיוס. ניתן לגעת בפס לדים ללא חשש מהתחשמלות או מכוויה. שימוש בפס לדים גם מפחית את הסיכויים לשריפות. תכונות אלו הופכות את פס לדים לבחירה המועדפת בחדרי ילדים.

קל יותר להתקנה - פס לדים מצויד בפס הדבקה בחלק האחורי שלו. פשוט מנקים את השטח המיועד להדבקה, מקלפים את הפס הדבקה ומדביקים בתקרה או מתחת למיטה או שולחן או מאחורי מסכים, מראות, מדפים או ספריות. 

מגוון דגמים - פס לדים מגיע במגוון רחב של דגמים: עם שלט רגיל (IR), בלוטוס, לא עמיד במים, עמיד במים, עם חיישן תנועה, עם צבעים קבועים או מתחלפים. פס לדים לגידול צמחים. ניתן למעשה למצוא פס לדים שיתאים לכל מטרה.

תאורה ירוקה - אם כולנו היינו עוברים מנורות ליבון לנורות LED או פס לדים פליטת הפחמן בעולם הייתה פוחתת ב 400,000 טון בשנה. המעבר מנורות ליבון לנורות לד ללא ספק יחסוך לכם הרבה מאוד כסף ויעזור לשמר את כדור הארץ היקר שלנו.


מה ההבדלים בין נורות לד 5050 ונורות לד 2835?


בכל הנוגע להחלטה אילו נורות פס לדים מתאימות ביותר לצרכים שלכם (5050 או 2835), אתם עשויים למצוא את המשימה מרתיעה והסיבה היא שתחומי היישום קצת חופפים. אל דאגה, סרטון מעלה כבר המחיש לכם קודם כל איך שתי נורות לד עובדות והשורות מטה תעזורנה להשלים את התמונה ולהחליט מה הכי מתאים לכם.

המספר (SMD XXXX) מתייחס לגודל הנורה במילימטרים:

דגם 2835: 2.8 מ"מ על 3.5 מ"מ

דגם 5050: 5.0 מ"מ על 5.0 מ"מ

האותיות SMD הם ראשי תיבות של Surface Mounted Device (התקן מותקן באופן ישיר על גבי מעגל חשמלי מודפס).

בדגם 2835 כל לד בפס הלדים או סרט לדים מספק רק אחד משלושת הצבעים הבסיסיים (אדום, ירוק וכחול). דגם 2835 הוא למעשה גרסה מעודכנת של דגם 3528 עם יחס עלות / ביצועים טוב יותר. ההתפתחות הטכנולוגית התמקדה בעיקר בפיזור חום שהוא היכולת להפיץ את האנרגיה 'המבוזבזת' (חום) בצורה יעילה יותר.

מצד שני, דגם 5050 משלב 3 נורות לד (אדום, ירוק וכחול) באריזה אחת וכך מספק, מלבד מיליוני צבעים, אור בהיר יותר ויכולת ליצור את הצבע הלבן, למרות שהוא אינו לבן מושלם אלא לבן כחלחל. יש סוג של נורת לד 5050 הכולל נורת לד לבנה.


שימושים


השימושים בשני סוגי הנורות הללו ניתנים להחלפה: ניתן להשתמש בהם לשיפור ושדרוג תאורת הבית, מתחת למיטה, או לספה, לדלפקים או לאי במטבח, כתאורה אחורית לטלוויזיה, או מאחורי תמונות או מראות, רק כדי להזכיר כמה דוגמאות.

דגם 2835 הוא ללא ספק מוגבל יותר בביצועיו והוא יתאים ביותר לקישוט סטטי בחנויות, בקניונים או בחלונות תצוגה או ראווה.

דגם 5050 הוא תכליתי יותר והוא יכול ליצור בצורה חלקה מיליוני צבעים, מה שהופך אותו למעשה לבחירה הטבעית למי שמחפש מצב רוח, תאורת אווירה והוא הדגם הכי פופולרי בקרב הצעירים.


בהירות


הבהירות תלויה בצפיפות של פס הלדים. ככל שיש יותר נורות לד פר מטר, האור יהיה יותר בהיר והומוגני. הסוגים הנפוצים ביותר הם 30, 60 ו 120 נורות לד / מטר. בכל מקרה ניתן למתן את הבהירות באמצעות עמעם בשני הדגמים.


מאפיינים משותפים


למרות ההבדלים שצוינו מעלה בין הדגם 5050 לבין הדגם 2835 של נורות לד יש מאפיין חשוב משותף לשניהם וזו ההתנהגות של כל לד לאורך כל סרט הלדים:

בדגם 2835, אם לוקחים לדוגמה את הלדים של הצבע הכחול, בכל רגע נתון עוצמת האור בכל לד לאורך כל הפס תהיה זהה. כנ"ל לגבי הצבע האדום והירוק.

בדגם 5050 שבו כל יחידת לד מכילה 3 לדים כל אחד עם הצבעים הבסיסיים, אדום, ירוק וכחול, לא רק שעוצמת האור תהיה זהה אלא הצבע יהיה זהה לאורך כל רצועת הלדים.

בנוסף שני הדגמים מציעים סנכרון עם מוסיקה (בדגמים עם שלט Bluetooth).


פס לדים חכם


קיים דגם אחר של סרט לדים, יותר מתקדם, הנקרא פס לדים חכם. בדגם זה הלדים בפס הלדים מחולקים לקבוצות של 3 לדים (5050). כל קבוצה מתנהגת בצורה עצמאית. לדוגמה: ברגע נתון קבוצה אחת יכולה להפיק צבע ירוק חזק ובוהק כאשר הקבוצה שלצידה מפיקה צבע אדום עם עוצמת אור חלשה.


Specifications
 • Package: Anti-Static Plastic Bag
 • Material: FPCB
 • Exterior Color: 5050 RGB (WITH white light)
 • Input Voltage(V): DC12V
 • Beam Angle: 120°
 • Lifetime: 50,000 hours
 • Light Source: LED RGB 5050 SMD. 18pcs/1M, 30pcs/1M
 • IR Remote controller. 8M range (battery not included)
 • Bluetooth Remote: 15M range
 • Including modes of dimmer, flash, strobe, fade, smooth
 • IR remote controller battery (CR2025) not included (optional)


הערות


לא מסופק עם סוללה (CR2025). ניתן לרכוש כאן.

אפשרויות משלוח

 • רגיל (חינם): החבילה תגיע תוך 20 ימי עסקים לנקודת חלוקה (*)
 • משלוח עם שליח עד הבית (בתוספת 35 ש"ח)
 • משלוח עם שליח עד הבית חינם (בקניות מעל 400 ש"ח)
(*) במידה ומוצר מופיע כאזל במלאי עדיין ניתן להזמינו במשלוח רגיל (נא ליצור קשר)אחריות


ארץ ייצור: סין

מתאים לשימוש מגיל 18

התמונות הן להמחשה בלבד.

תוכנית שותפים


פעילים ברשתות החברתיות? יש לכם הרבה חברים בפייסבוק? אתם כוכבים באינסטגרם? או אולי בפינטרסט? משתפים תכנים או קישורים בווטסאפ כל הזמן? מרבים להעלות סרטונים או יש לכם ערוץ ביוטוב עם הרבה עוקבים? יש לכם בלוג? אם עניתם "כן" לפחות לאחת מהשאלות האלה אז אתם יושבים על מכרה זהב. למה לא להרוויח מזה כסף?

הצטרפו עכשיו לרבים אחרים שכבר הצליחו ליצור הכנסה נוספת של מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש! איך? פשוט השאירו פרטים, תאשרו את התקנון תוכנית שותפים, תקבלו קישור יחודי שאותו תפיצו ברשתות החברתיות או בבלוג שלכם ועל כל מכירה שנסגרת אתם מקבלים עמלה* של 10%!

בנוסף, מספיק שלקוח יקנה דרך הקישור שלכם פעם אחת כדי לזכות אתכם בעמלות גם מרכישות עתידיות של אותו לקוח, גם אם תתבצענה באופן ישיר, כלומר שלא דרך הקישור היחודי.

אז, למה אתם מחכים? הרשמו לתוכנית, תקבלו את הקישור שלכם ותתחילו לעשות כסף כבר היום!

העמלה שתשולם היא על בסיס מכירות שלא בוטלו בלבד ולא על לידים.
מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

טואול - בניית אתרים