1. דף הבית
 2. /
 3. מאמרים
 4. /
 5. לדים לחדר

לדים לחדר

לדים לחדר

מדוע תאורת לד חשובה בחדר השינה?


זה לא סוד - הקשר בין שינה איכותית לבין שיפור הבריאות הגופנית והנפשית ידוע מאי פעם. חשוב מאוד ליצור את האווירה המתאימה לקראת שעות המנוחה.


ובעוד שחלק מהנושאים הקשורים לשינה עשויים לדרוש טיפול רפואי, ישנם מספר פעולות סביבתיות שתוכלו לבצע כדי לשפר את איכות השינה, אחת מהן היא לדים לחדר שתבחרו. נורות לדים, פס לדים, הם פתרונות תאורה נהדרים בגלל יתרונותיהם הרבים על פני סוגי תאורה אחרים. הם חסכוניים, קצב החלפת נורת לד הוא אחת ל 6 שנים בממוצע, הם מבריקים אבל ניתנים לעמעום וגם לא מהבהבים כמו תאורה פלורסנט. 


אנו יודעים שחושך חיוני לשינה, שנוכחותו שולחת אותות למוח שהגיע הזמן להירגע. לכן וילונות כהים ותריסים יכולים לסייע בשמירה על אור פולשני כדי לעזור לכם לישון טוב יותר.


מומלץ גם להכין את גופך לשינה על ידי הימנעות מחשיפה למסכים בהירים, כמו מחשבים וטלפונים; הורדה וריכוך האור באמצעות לדים לחדר הניתנים לעמעום או נורות לד בעלות גוון לבן חם עדין יכולים גם לסייע לגופכם להתכונן פיזיולוגית לשינה.


תכונת העמעום מושלמת להגדרת גוונים עדינים ליצירת אווירה מרגיעה, המאפשרת לחדר שינה להפוך למפלט לאחר יום עבודה ארוך ומייגע.למה לדים לחדר שינה?


ישנן מספר סיבות ללכת על לדים לחדר השינה על פני שיטות תאורה מסורתיות, כגון פלורסנט, הלוגן וליבון. להלן 2 הסיבות העיקריות:

 • תאורת לד יעילה יותר

תאורת לד משתמשת בהרבה פחות אנרגיה מנורות מסורתיות, כך שתרגישו צמצום משמעותי בהוצאות על חשבונות החשמל שלכם. כך למשל אם אתם עוברים מתאורת הלוגן לנורות לד, תראו שההוצאה בחשמל ממש צונחת. מכיוון שלדים חסכוניים, הם גם ירוקים יותר.


תאורה מבוססת לדים עולה טיפה יותר אבל זו השקעה משתלמת כי נורות לד לא רק שהן חסכוניות אלא שאורך חיים שלהן הוא בממוצע פי 42 מזה של מנורות רגילות.


למעשה, נורת לד תשרת אתכם בממוצע לפחות 50,000 שעות - בעוד שנורת הלוגן תאיר בערך 2000 שעות, אם יש לכם מזל. זה חוסך לכם סכום כסף משמעותי כשמדובר בקניית תחליפים.


אז על ידי מאמץ קטן תעזרו גם לעצמכם וגם לכדור הארץ, על ידי הפחתת בזבוז אנרגיה.


 • לדים הם תכליתיים יותר

תאורת מבוססת לדים יכולה להטיל גוונים שונים של אור. כך תוכלו ליצור מערך תאורה מותאם יותר לתכניות שלכם. זה בהחלט שימושי בחדר השינה, כדי ללוות כל שלב לקראת המנוחה עם האור המתאים לו. גוון אור ממוקד בשידות ליד המיטה או במשענת גב, או בפינת האיפור. תאורת לד רצפתית ליד שולחן קריאה קטן ופס לדים מתחת למיטה עם אור עדין כמו שיר ערש הם גם אביזרי תאורה מומלצים.


  סיכום


  חדר שינה הוא המקום בבית בו היום מתחיל וגם מסתיים. איך שאנחנו מתחילים את היום כך היום שלנו ייראה והידיעה שבסיומו מחכה לנו מקום של שלווה ומרגוע יעזור לנו בשינה איכותית לצבירת כוחות ליום חדש. לדים לחדר היא ההשקעה הנכונה והמתבקשת שתסייע לשפר את חדר השינה וכך גם את איכות חיים.


  צרו איתנו קשר!


  מייל: support@tremizess.co.il

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טואול - בניית אתרים